Author: c***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ලස්සන යිගොඉක 😁😁
Màu sắc: nghệ thuật đại chúng
Price: 2.191.000₫
| Color | Pop Art |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Nubia |
| Model | ZTE nubia Music |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.6" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 13 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720*1612 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | SC9863A |
| SKU | sw25101038160603183 |
Brand Name: nubia
Quality: 3019400 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: c***e
Date:
Review: ලස්සන යිගොඉක 😁😁
Màu sắc: nghệ thuật đại chúng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm